W związku z zakończeniem działalności gabinetu w Pruszkowie, do dr Agnieszki Sadoś zapraszamy do naszych pozostałych Poradni na Woli i na Bemowie.

Gabinety

Prywatna Poradnia Stomatologiczna AGADENT została założona w 1983 roku, przez dr Joannę Burchard, lekarza z II stopniem specjalizacji. Zlokalizowana była na Jelonkach przy ul. Sterniczej. Był to już wówczas bardzo nowoczesny gabinet. Dr Joanna Burchard utrzymywała stały kontakt z Kliniką Stomatologiczną w Vancouver w Kanadzie oraz w Melbourne w Australii, skąd otrzymywała niedostępne w Polsce nowoczesne materiały kompozytowe do wypełnień oraz leki. Poradnia zyskała stałych i wdzięcznych pacjentów, których grono powiększało się.

gabinet

Agnieszka Sadoś, córka dr Joanny Burchard – w tym czasie studiowała stomatologię na Akademii Medycznej w Warszawie, odbywając jednocześnie staże wakacyjne m. in. W Vancouver, zapoznając się z nowoczesną stomatologią. W 1994 roku dr Agnieszka Sadoś wspólnie z dr Joanna Burchard otworzyły Poradnię Stomatologiczną AGDENT we Włochach, przy ul. Denarowej. Dr Agnieszka Sadoś w tym czasie zrobiła I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej.

Poradnia była jedną z pierwszych w Warszawie, która rozpoczęła współpracę z Kasą Chorych. A obecnie posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przez 3 lata prowadzona była również akcja profilaktyki próchnicy u dzieci ze wszystkich szkół Włoch, Ursusa, Piastowa, Pruszkowa i Komorowa. Była to akcja Ministerstwa Zdrowia prowadzona wspólnie z Kasą Chorych.
 
W 2000r. Dr Agnieszka Sadoś otworzyła filię Poradni Stomatologicznej AGADENT w Pruszkowie. Poradnia ta mieści się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy przy ul. Kraszewskiego 40. Gabinet wyposażony jest m.in. w nowoczesne dwa unity, rentgen, laser oraz lampę wybielającą..
 
W 2006 roku powstała nowa Poradnia Stomatologiczno – Lekarska AGADENT na Woli, przy ul. Zawiszy 16A, wyposażona w unity znanej światowej marki Stern Weber, kamery wewnątrzustne, rentgen, laser a także włoski system wybielania zębów Bio White Akcelerator. Poradnia specjalizuje się w  implantologii i stomatologii estetycznej.
 
W 2009 roku powstała nasza kolejna, czwarta Poradnia Stomatologiczna AGADENT na Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego 32A. To ekskluzywny, kameralny, dwustanowiskowy gabinet spełniający wszystkie normy unijne. Nowoczesne wyposażenie,  doskonale wyszkoleni specjaliści czekają na pacjentów.