Kosmetyka


W XXI wieku uśmiech jest wizytówką człowieka. Ważne jest, aby był piękny. Zrobimy wszystko, aby w tym pomóc. Kolor naturalnego szkliwa nigdy nie bywa śnieżno-biały. Jeśli jednak zęby są mocno przebarwione istnieje wiele skutecznych sposobów, wby uzyskać zadowalający efekt. Często już samo profesjonalne czyszczenie przynosi oczekiwane rezultaty. Jeśli jednak przebarwienia wniknęły głęboko w szkliwo można je zniwelować stosując różne metody wybielania zębów.

KOLOR
Wybielanie nakładkowe – pacjent otrzymuje specjalnie dla niego wykonane nakładki, wypełnia je żelem i nosi na noc przez kilka dni.

Wybielanie na jednej wizycie żelem z użyciem lamy – lampa przyspiesza działanie żelu tak, że ostateczny efekt można uzyskać już w trakcie jednego zabiegu.

KSZTAŁT
Obecne materiały pozwalają na korektę kształtu i koloru zębów. W niektórych przypadkach doskonałe rezultaty uzyskuje się poprawiając kształt zęba materiałem kompozycyjnym. Jeżeli jest to niemożliwe, można zastosować licówki ceramiczne lub korony kompozytowe.

Ustawienie zębów można poprawić stosując aparaty ortodontyczne, nawet u osób dorosłych.